Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowe konie - Shire!

+4
Alessandra
Sammy_
Nim
Annn
8 posters
Go down
Annn
Annn
Liczba postów : 180
Nazwa w grze : Ania Greenstar

Nowe konie - Shire! Empty Nowe konie - Shire!

Pon 05 Paź 2015, 14:27
A więc SSO dodało nowy filmik, który ukazuje te przecudowne, kochane olbrzymy Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=DaRaGqLPO-k
Zostaną dodane już 7 października, czyli w te aktualizacje ^^ Myślę, że trafi do mnie ten jaśniejszy z większą odmianą, ale przecież dojdzie trzecia maść... więc u mnie jest to niepewne.
Pokazane było porównanie shire względem innych koni, i wygląda na to, że będą duże Laughing Ogólnie kocham sposób, w jaki SSO odwzorowało ich pyski - wygładzone, łagodne, leniwe. No po prostu cudo słodyczy!
Do ich chodu nie mam zastrzeżeń, a szczególnie cieszy mnie... widzicie? GRZYWA! Nie tylko grzywka, tak jak u morganów, a cała grzywa i ogon konia się poruszają! Czyżby koniec klusków? Trzeba się przekonać w grze.
Zapraszam do dyskusji Laughing
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Pon 05 Paź 2015, 16:43
Jak to biedne  dziecko wejdzie na tego konia nie wiem '-'
Wygląd shire całkiem całkiem... Aczkolwiek z tymi smętnymi oczami wyglądają jakby błagały: Daj mi spokój! Nieee! Ja nie chcę na przejażdżkę! x'D
A poza tym to takie pieseły z tymi ogonami... W kłusie to w ogóle wyglądają jak rozbawione szczeniaki x'D

Więc na mnie zbyt dużego wrażenie nie zrobiły :/
Ale jak na grę to całkiem przyzwoicie im poszło i zastanawiam się czy nie zrezygnować z tych pomidorków...
Annn
Annn
Liczba postów : 180
Nazwa w grze : Ania Greenstar

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Pon 05 Paź 2015, 20:18
No co ty, Nim, z pomidorków? Nigdy! Nowa rasa to za mało, my chcemy story quests ;-; albo gdyby chcieli na mnie zrobić wrażenie, to musieliby zrobić 3 nowe rasy naraz! Albo 5! O! Ale pewnie nigdy tego nie zrobią, o nie! Pewnie te aktualizacje będą tylko z shire, kolejne będą taaaakie nudne... teraz tylko czekać do nowego terenu xd *szykuje stos pomidorków i szpinaku*
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Pon 05 Paź 2015, 20:34
Nie żeby to była ich wina, ale polubiłam pomidorową Mid... x'D
Więc aktualnie pomidorów mi żal, aczkolwiek szpinakowa armata czeka na wystrzał Cool

A tak na poważnie, no też nie przesadzaj Rolling Eyes To jednak gra nie reality Neutral
Sammy_
Sammy_
Liczba postów : 10
Nazwa w grze : Samantha Darknest

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Pon 05 Paź 2015, 22:47
Uważam że shire wyszły im bardzo ładne, aczkolwiek szału nie ma. Jeżeli mam być szczera to już morgany mi się bardziej podobają. Za to animacja i ogólnie jak się poruszają jest super. Laughing
Poza tym, jak to szpinaku ci nie żal? Jest lepszy od pomidorów. Sad
Annn
Annn
Liczba postów : 180
Nazwa w grze : Ania Greenstar

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Wto 06 Paź 2015, 06:39
W sumie przecież SSO bardzo się starało, bez zwątpienia. Może nie krytykujmy wszystkiego, przecież to gra, tak jak to powiedziała Min (fajna nowa ksywka? xD)
Przez te ich leniwe pyski wymyśliłam charakter dla mojego nowego shire xd będzie leniwym ogierem, który baaardzo lubi siano, a nie lubi wyjeżdżać na przejażdżki itp. no i czasem się nie słucha xD O! Wiem! Będzie KONIEM SZKÓŁKOWYM!

~koniec rozmyślania xD~

W każdym razie mi się podobają, mimo tych wszystkich wad z chodem i proporcjami. Może i nie wyszły im za dobrze, ale się starali. Ja tam tak na proporcjach koni się strasznie nie znam, więc nie mam tu chyba nic do powiedzenia xD Najważniejsze, że im się cała grzywa rusza ^^
Alessandra
Alessandra
Liczba postów : 12
Nazwa w grze : Alessandra Westmountain

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Wto 06 Paź 2015, 23:18
D**y ni urywa, ale w ostatecznosci moze byc, tylko ten wyraz pyska w porownaniu do innych koni wyglada jakby mialy depresje. Swoją drogą ciekawe jekie fryzury dla nich dodadzą, moj wymazony krociutki ogonek raczej sie nie spelni.  :|
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sro 07 Paź 2015, 16:41
Morgusie najlepsze Łał
Ekhem, przytoczę słowa Mid... Krytyka winna umacniać! Więc nie bójmy się ich krytykować   Cool 

Ja jakoś za krótkimi ogonami nie przepadam... Ale nie powiedziane, że nie dodadzą! Tylko chyba trzeba by było się upomnieć na supporcie...

Sammy dobrze się czujesz? Rolling Eyes Szpinaku? Już bardziej rozdymek mi szkoda niż szpinaku...

Kwestia mej ksywki...:
Sammy_
Sammy_
Liczba postów : 10
Nazwa w grze : Samantha Darknest

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sro 07 Paź 2015, 21:37
Dzisiaj mogłyśmy zobaczyć konie w grze po raz pierwszy, i nie powiem, zaskoczyły mnie swoją wielkością. Są naprawdę... duże. Niestety cena też nie mała, bo 949 sc. Na razie mnie na niego nie stać, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy go kiedykolwiek kupię. Trochę szkoda tyle hajsu na konia, który mi się średnio podoba.

Lubię szpinak i tak, czuję się bardzo dobrze, dziękuję że dbasz o moje zdrowie. Laughing

Annn
Annn
Liczba postów : 180
Nazwa w grze : Ania Greenstar

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Czw 08 Paź 2015, 06:34
Chyba jakoś nie przeszkadza ta nieproporcjonalność w grze. Ja kupiłam skarogniadego, Ravenheart, aka Raven. Oczywiście było mnie na niego stać, bo cały czas w SSO mam zadobórwszystkichsc. Są duuuże i fajne Laughing Fajnie im grzywa powiewa. Akurat przy tym daję plus.
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Czw 08 Paź 2015, 07:11
Kokardy i kwiatoszki lądują po innej stronie niż u reszty koni Laughing

Wgl to wróciłam!

Ale uzdy i siodła się wtapiają w konia - szczególnie gry zgina tułów i szyję.
Grzywy - oryginalna i podstawowe. Ale może coś dodadzą później (jak arabom czy komu tam xD) - chciałabym warkoczyki :3

Fajnie odwzorowali ich rozmiar. Ja tu szukam czapraka i się dziwię, czy nie pomyliłam kolumn w szafie - takie małe mi wszystko. A to faktycznie małe :"D
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Czw 08 Paź 2015, 16:29
No nareszcie ;>
Właśnie... Może zamiast siodeł daliby sprzęt pociągowy? A przynajmniej pas. Fajnie by to wyglądało ;>
Lizbeth
Lizbeth
Liczba postów : 8
Nazwa w grze : Lizbeth Sweetstar

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sob 10 Paź 2015, 20:37
Shire są... średnie. SSO się postarało odwzorowali pysk, grzywę, szczotki pęcinowe i różne szczegóły w budowie, ale dla mnie jakoś nie ma szału. Wyglądają tak jak wyglądać powinny i nic poza tym. Już bardziej wolę Szwedy jakoś mi bardziej przypadły do gustu. No i ta cena 940 sc za jednego konia to chyba lekka przesada. Rozumiem, że są największe i nowe co oznacza, że muszą kosztować krocie, ale jak mam być szczera to raczej go nie kupię. Wolę sobie sprawić zwykłego fryza albo Pinto niż tego pomidorka na grubych kopytach.
Annn
Annn
Liczba postów : 180
Nazwa w grze : Ania Greenstar

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Nie 11 Paź 2015, 12:48
Ooo, ja baaardzo chcę sprzęt pociągowy i bryczki!
Pospamimy tym SSO. Może spełnią te marzenie tak samo jak prowadzenie koni *^*
Nyx
Nyx
Liczba postów : 112
Nazwa w grze : Antonia Nightgarden

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sro 21 Paź 2015, 00:18
Annn napisał:Ooo, ja baaardzo chcę sprzęt pociągowy i bryczki!
Pospamimy tym SSO. Może spełnią te marzenie tak samo jak prowadzenie koni *^*
Może zacznijmy spam od samego pasa dla ozdoby, żeby się nie zlękli. Smile
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sro 21 Paź 2015, 16:40
Właśnie, jak ich zniechęcimy to lipa :/
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Sob 15 Kwi 2017, 15:14
Z jednej strony konie bardzo mi się podobają, ciężka postawa, gładki ruch oraz ich masywność - giganty. Ale z drugiej nie chciałabym mieć takiego w stajnie. ;P
Sponsored content

Nowe konie - Shire! Empty Re: Nowe konie - Shire!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach