Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Pon 20 Cze 2016, 17:24
Hej! Smile
Z racji, iż mało kto korzysta na naszym forum z BBCode postanowiłam połączyć naukę z przyjemnością i umieścić tutaj tą zabawę.

Na czym ona polega?
Musicie tak sformatować tekst za pomocą BBCode, aby ludzie mieli trudność w odczytaniu Waszej wiadomości. Możecie zmieniać kolor, tworzyć tzw. "zdrapki", obracać tekst do góry nogami i korzystać z innych wszelakich efektów BBCode, które możecie znaleźć tutaj.

Tak więc, na dobry początek:

Kto da radę to odczytać? 
Okami
Okami
Moderator
Moderator
Liczba postów : 29
Wiek : 23
Nazwa w grze : Lizbeth Discohaven

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Pon 20 Cze 2016, 19:16
mam dobrą wiadomość jutro mój tata(informatyk ) spróbuje mnie nauczyć używania tych BBCodeów i HTMLa ^^ więc spróbuję
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Pon 20 Cze 2016, 19:19
Polecam żebyś sama poczytała, bo jak mnie wujek próbował uczyć to praktycznie NIC nie zrozumiałam Omg, wtf?

Wracamy do tematu Wink
KateShygarden
KateShygarden
Moderator
Moderator
Liczba postów : 93
Nazwa w grze : No cóż, Kate Shygarden
http://sso-kate.blogspot.com/

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Sro 22 Cze 2016, 12:01
Witam Was Drodzy użytkownicy forum! Jaka tam pogoda u Was? U mnie chmurki pojawiają się i znikają, jakby się ciągle fochały i godziły na zmianę.  
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Sro 22 Cze 2016, 15:34
Pogoda zawsze dobry temat! Słoneczko, jak to bywa w wekejszyn ;D
KateShygarden
KateShygarden
Moderator
Moderator
Liczba postów : 93
Nazwa w grze : No cóż, Kate Shygarden
http://sso-kate.blogspot.com/

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Sro 22 Cze 2016, 20:04
wekejszyn, wekejszyn
takie fajne,
byle za gorąco nie było.

Bla bla bla

 
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Sob 15 Kwi 2017, 15:32
[POPRZEDNIE]
Wekejszyn wekejszy
takie fajne,
byle za gorąco nie było.

[NASTĘPNE]


pamiętaj dżokeju drogi
nigdy nie chwytaj byka za rogi

Sponsored content

[zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst! Empty Re: [zabawa forumowa] Spróbuj odczytać ten tekst!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach