Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Nie 26 Lip 2015, 15:01
Zauważyłam, że pewne osoby mają problem z tym błędem (zapewne znowu on dotyczy windows xp, ponieważ u mnie też się wyświetlił).
Jak go 'zwalczyć'? Banalnie proste - wystarczy odinstalować i zainstalować sso.
Można także wejść na stronę sso, po zalogowaniu wybrać 'pobierz' i postępować tak jakbyśmy pobierali grę. Pojawi nam się panel, w którym musimy wybrać co mamy zrobić. Wybieramy środkową opcję (napraw) i postępujemy zgodnie z instrukcjami. Efekt powinien być ten sam jak po przeinstalowaniu Smile
Mam nadzieję, że pomogłam Wink
Agrest ;3
Agrest ;3
Liczba postów : 3
Nazwa w grze : Caroline Cloudkeep

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty Re: [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Nie 09 Paź 2016, 09:15
Mysle ze na niktorych komputerach zadziala zamkniecie okienka i odtworzenia SSO ponownie  Wink

Przynajmniej u mnie to dziala.
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty Re: [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Pon 10 Paź 2016, 20:19
Też zależy od błędu Wink
A ogółem nadal Was bardzo męczy ten błąd?
Agrest ;3
Agrest ;3
Liczba postów : 3
Nazwa w grze : Caroline Cloudkeep

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty Re: [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Czw 13 Paź 2016, 14:49
Czasami D: Takie to denerwujące... Cool
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty Re: [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Czw 13 Paź 2016, 16:28
Nie no, chyba nie jest tak beznadziejnie Wink
Sponsored content

[poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd? Empty Re: [poradnik] SHELL EXECUTE - jak rozwiązać ten błąd?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach