Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Problematyczne pole facebookowe Empty Problematyczne pole facebookowe

Sob 06 Sie 2016, 01:31
Witam w nowym dniu Wink

Podczas wakacji taki ze mnie nocny marek, że nie dziwcie się, że piszę posty w środku nocy - tak na początek. Ale przejdźmy do rzeczy właściwej. Zapewne każdy z posiadaczy konta na Facebook'u niejednokrotnie spotkał się z "błędem" występującym przy łączeniu go z profilem na forum. Czy podajemy nazwę użytkownika, czy też link do strony Facebook nie może nas odnaleźć, taki z niego wredniak. Okazało się jednak, że nie aż taki, a to co nas spotyka wcale nie jest błędem. Facebook wyszukuje użytkowników, fanpage'a, itd. za pomocą kodu identyfikacyjnego. To właśnie jego powinniśmy podawać w polu Kontakt przez FB. Ale skąd takowy kod wziąć? Wystarczy, że lookniecie na dół, a Wasze wątpliwości powinny zostać rozwiane Smile

Jak pobrać identyfikator dla danej osoby (z profilówki):

Rozumiem, że zapewne nie każdy chce ujawniać swojego konta, może to również zrobić za pośrednictwem swojego fanpage'a.

Jak pobrać identyfikator dla strony:

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam Wam przetrwać tą niesamowicie długą noc.
Bye

P.s. Tak, na poważnie, na początku tego nie wiedziałam.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach