Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Kaji
Liczba postów : 70
Nazwa w grze : Alexandra Dawnhaven, Majken Bluestar, Azurra Silentstar, Nora Fasthand, Anouk Nightsong

Kajusz reżyżyser, czyli machinimy, filmiki i teledyski Empty Kajusz reżyżyser, czyli machinimy, filmiki i teledyski

Sob 14 Maj 2016, 10:01
No to ten no, pewnie sporo osób bawi się w montowanie i nagrywanie, osobiście to moja ulubiona forma "duszoartystyczności"... Ostatnio przez kilka dni montowałam swoją pierwszą maszinimę, piękne to to nie jest, ale zawsze cuś...
A jak wy? Jak wam idzie? Umicie, ni umicie?




Link, jakby ktoś był masochistą xD Po ingliszu

https://www.youtube.com/watch?v=AqK9mISxSfw

Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Kajusz reżyżyser, czyli machinimy, filmiki i teledyski Empty Re: Kajusz reżyżyser, czyli machinimy, filmiki i teledyski

Sob 14 Maj 2016, 13:29
Ja kiedyś nagrywałam filmiki pamiątkowe z tfm.
Z sso zmontowałam może... dwa, trzy filmiki?
Jeden to był porównanie selle z innymi końmi na race, a drugi to teledysk do Ready Aim Fire z Fp i Valede. Trzeci to jakieś ścinki z śmieszniejszych akcji chyba, już nie pamiętam xD Niczego nie umieściłam na yt, bo nie miała konta, so sad. Pewnie podbiłyby/dobiłyby serca milionów :')
W tym roku miałam warsztaty z Spółdzielnią Artystyczną i montowałam Adobe Premier Plus. Szkoda tylko, że mój komputer odmówił posłuszeństwa i nie mogłam z nimi jechać nagrywać Sad
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach