Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 12:48


Polecam słuchać czegoś "miłosnego" przy czytaniu  Lovek


Na wyspie Jorvik powoli nastawał kolejny cudowny poranek. Letnie słońce zdawało się tutaj leniwie wspinać po niebie, niczym wygrzewający się w nim mieszkaniec.
Nie można tego było powiedzieć o Tim'ie. Chłopak od samego świtu zajmował się rozkładaniem swojego nowego barku na plaży należącej do Fortu Pinta.

Zobaczmy jednak, co u innych mieszkańców. A oto i nasza kolejna bohaterka, powoli wydostająca się z ciepła pościeli. Gdy już się to udało, ubrała strój jeździecki i mimo wczesnej godziny chyżo ruszyła ku stajni. Wpadła przez drzwi machając ku swoim koniom. Powitały ja radosne parsknięcia, a jej ulubieniec - Książę, skłonił na nią łbem. Zabrała potrzebne rzeczy i ruszyła go osiodłać.

-Witaj mały! Masz ochotę na przejażdżkę? - spytała w trakcie zapinania uzdy.
Odpowiedziało jej wesołe parsknięcie. Rosalie wsiadła na niego i ruszyła ze stajni.

- Kierunek plaża! - krzyknęła a Książę zarżał.
Oboje uwielbiali tą trasę. Dziewczyna pogoniła konia i z uśmiechem obserwowała jego rozwianą grzywę. W pewnym momencie wiatr zmienił kierunek i cała kara ozdoba rumaka zakryła jej twarz. Nie przejęła się tym zbytnio, wiedziała, że Książę ją dobrze poprowadzi.

-Co t... - usłyszała męski głos, ale zanim zdążyła zareagować poczuła szarpnięcie.
Koń gwałtownie obrócił, zrzucając ją z grzbietu.

-Książe! Co Ty wyprawiasz? - uniosła się lekko na obolałych dłoniach i obróciła głowę. Nie czuła pod sobą piasku, więc spojrzała w dół. Wylądowała na wysokim brunecie, możliwe tym samym, którego głos usłyszała na chwilę przed swoim lotem.

-O matko! T-tak mi głupio! - zawołała zawstydzona. Szybko zerwała się na nogi i podała mu rękę.

- Spoko dziewczyno, nic się nie stało! - uspokajał ją chłopak, wyraźnie zmieszany sytuacją.
Spojrzał na nią i mocno się zarumienił. Chciał się jeszcze odezwać ale przeszkodziło mu głośne parsknięcie, które rozeszło się po opustoszałej plaży. To Książe, oburzony zepchnięciem na drugi plan dał znać o swojej obecności. Zbliżył się do dziewczyny i trącił ją nosem w ramię
.
-Ach, to jest mój koń. Nazywa się Książe. A-a ja jestem Rozalia - odpowiedziała rumieniąc się i obejmując głowę wierzchowca w poszukiwaniu wsparcia.

-Miło poznać! Jestem Tim - odparł chłopak - Skoro już na siebie wpadliśmy, może chciałabyś mi pomóc wraz ze swoim koniem? - zażartował.
Spojrzała na niego nieśmiało i skinęła głową. Książe wyprostował się, gotowy do pomocy.

-Zacznijmy od tych pudeł.

-Możemy je zapakować na tego psotnika - odparła i skinęła głową na konia. Ten przechylił głowę i parsknął nadąsany. Podeszli do niego i ostrożnie położyli dwa pudła na jego grzbiecie.

-Papryka! Spadacie mi z nieba - powiedział wesoło Tim podczas marszu w kierunku gdzie miał stanąć barek.
Gdy skończyli, zaproponował jej pierwszego drinka na uczczenie otwarcia. Rozalia chętnie przyjęła propozycję i zajęła miejsce tuż naprzeciw Tim'a. Słońce zaczęło zmierzać za horyzont, nadając piaskowi pomarańczową barwę. Młodzi spojrzeli na siebie z uśmiechem.

-Więc, do jutra? - spytała radośnie. Odpowiedział jej tylko pełnym ciepła spojrzeniem. Wsiadła na konia i machając do chłopaka ruszyła w stronę stajni.

Gdy wrócili, zdjęła sprzęt z konia i poszła go napoić. W tym momencie zaśmiała się w myślach do zwierzęcia "Może znalazłeś mi miłość od pierwszego upadku".


Fabułę w głównej mierze zawdzięczamyAdzie, ja byłam odpowiedzialna za rozpisanie.

Oceniajcie :3
Nyx
Nyx
Liczba postów : 112
Nazwa w grze : Antonia Nightgarden

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 13:01
Mrr ciekawie się zapowiada. Przyjemnie się czyta.
Ja nie lubię, ani pisać, ani czytać romansów, ale muszę przyznać, że to jest ciekawe.
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 13:07
To nie miał być romans - nie umiem ich pisać, chichram się wtedy do monitora xD (z głupoty zachowań bohaterów chociażby).
Nie wiem czy będzie kolejna część, może jak z Adą wpadniemy na jakiś pomysł ^^

A co do opisowego stylu i kolokwializmu - od podstawówki wytykali mi "zasób słownictwa" i rozdrabnianie się, moje utrudnianie prostych tekstów wreszcie się do czegoś nada!
Nyx
Nyx
Liczba postów : 112
Nazwa w grze : Antonia Nightgarden

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 15:48
Miduso napisał:To nie miał być romans

Aha, aha. Laughing
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 16:01
Mój jedyny romans przeczytany w ciągu życia - Duma, uprzedzenie i zombiee xD

Polecam gorąco.
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Sro 05 Sie 2015, 18:32
Na początku myślę... Rozalia? Książę? No nic innego, tylko ta Twoja dziadyga coś ostatnio zmodziła Omg, wtf?
Bardzo fajne Laughing Gratuluję dziewczyny za pomysł ^^
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Czw 06 Sie 2015, 09:24
Hehe, nie miałam weny do imion więc wzięłam swoje xD
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Czw 06 Sie 2015, 10:48
W moich dramatycznych opowieściach jak dałam swoje imię to nauczycielka nie dopuściła mnie do konkursu x'D
Lepiej nie dawać swoich imion - mogą być utożsamiane z autorem a z tego mogą wyjść dziwne rzeczy >.<
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Czw 06 Sie 2015, 11:24
A już nie wyszły? xD

Dziwne rzeczy są najlepsze! Wnoszą trochę zabawy do życia :3
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Czw 06 Sie 2015, 13:01
Mid, ale to co ja piszę to raczej nie romansidła... A AES to w ogóle taki lekki był jak nigdy :v

Sponsored content

Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^ Empty Re: Miłość od pierwszego upadku... Tytuł nie mój - nie wnikajcie ^^

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach