Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Kaji
Liczba postów : 70
Nazwa w grze : Alexandra Dawnhaven, Majken Bluestar, Azurra Silentstar, Nora Fasthand, Anouk Nightsong

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Dyskusja - najszybszy koń w grze

Czw 25 Cze 2015, 17:59
Czyli jedna z najistotniejszych rzeczy w grze... Każda rasa ma jakieś zalety lub wady i tutaj je poruszamy... Która rasa jest najszybsza?
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Czw 25 Cze 2015, 18:20
Najszybsze konie poruszające się klasykiem to selle a westernowe to aph i aqh na równi.
Z racji, że konie westernowe mają szybszą animację to one są najszybszymi końmi w grze.
Da bum tsss
avatar
Kaji
Liczba postów : 70
Nazwa w grze : Alexandra Dawnhaven, Majken Bluestar, Azurra Silentstar, Nora Fasthand, Anouk Nightsong

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Czw 25 Cze 2015, 18:36
Czy ja wiem? A fjordy? Na csach biegną na równi z AQH...
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Czw 25 Cze 2015, 18:46
Fiordy? xD
Spokojnie wyprzedzam C';
Nyx
Nyx
Liczba postów : 112
Nazwa w grze : Antonia Nightgarden

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Pią 03 Lip 2015, 12:35
Pamiętam kiedy najszybszymi końmi były araby... Z Luke'iem wygrywałam wszystkie cs.
Fiordy nadal są jednymi z najlepszych. :p
Sellki takie szybkie? Hmm zobaczę jak wytrenuję, może Luna i Tessa mnie zaskoczą. Laughing Słyszałam, że szybkie są też folbluty, ale nie wiem, moja Misja ma dopiero 8 lvl i toczy żywot na wyspie, więc prędko się nie dowiem.
Ale westerny dzięki tym animacją są szybkie, nie da się ukryć. Nawet jeśli je zwolnili... Pamiętam jak ostatnio poszłam z duńkiem na cs - same fiordy i aqh/aph, ja dojechałam 6. Kiedy jeszcze nie było tych "specjalnych" koni poza startowatymi duńki były dobre... A teraz to chyba do ozdoby?
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Pią 03 Lip 2015, 14:02
Araby owszem. Dlatego właśnie kupiłam siwego selka - ma takie same rozstawienie umiejętności jak arab a mimo to nie mają ich głównej wady - długiego dochodzenia do siebie. Dzięki swojej zwrotności po wytrenowaniu można z nich dużo wyciągnąć. Co do folblutów... Nikt można specjalnie nie patrzył, ale ja zauważyłam, że one mają swój specyficzny chód. Mają inne ustawienie niż startowce. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to taki jakby zaokrąglony chód, uderzają szybciej o podłoże. Sami możecie sprawdzić i naprawdę widać różnice. Może coś jednak w nich jest? Chociaż nie raz się z nimi ścigałam i jakoś nie robiły mi wielkiej różnicy...
Co do fiordów... Albo w mojej grupie są same brzydko mówiąc nooby, albo fiordy są po prostu przeceniane. Nigdy nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia...
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Sob 15 Kwi 2017, 15:12
W internecie krąży wiele filmików potwierdzających tezę, iże AQH są najszybszymi końmi w grze. Idealnie nadają się na CS'y.
Karla
Karla
Liczba postów : 1
Wiek : 20
Nazwa w grze : Karla Frognest

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Szczerze...

Wto 27 Cze 2017, 19:16
W sumie... Myślę, że Fiord. Chociaż CHYBA żaden koń w SSO w "Profilu" przy kupowaniu konia ma np.: "3+ Szybkość" czy tam na odwrót. Zazwyczaj jest: " 0+ Szybkość" . Oczywiście, nie wiem jaka jest kolejność, i czy dobrze to pisze, ale raczej tak.
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Czw 11 Sty 2018, 19:46
Hmm, właściwie to nie jest takie banalne pytanie! Zarówno AQH jak Angliki i Fiordy są bardzo szybkie. Jednak myślę, że Quartery będą najlepszym rozwiązaniem.
Sponsored content

Dyskusja - najszybszy koń w grze Empty Re: Dyskusja - najszybszy koń w grze

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach