Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Konie~nasz pasja :D Empty Konie~nasz pasja :D

Czw 06 Sie 2015, 22:25
Wątek do pogawędek o koniach... Tylko tych realnych Laughing
Może zacznę pisać...

Aktualnie maltretuję pięcioletniego wałaszka imieniem Ballantines (czytaj: Balantajns). Mój pierwszy w życiu fryzio Laughing
Uwielbiam go, jego płynny chód, charakter... Jedyny minus jest taki, że jest mało skoczny i na treningach muszę robić przesiadki na Orina...
Innym razem przedstawię Wam moją bandę x'D
Mam nadzieję, że Wy też się pochwalicie! Laughing
Nyx
Nyx
Liczba postów : 112
Nazwa w grze : Antonia Nightgarden

Konie~nasz pasja :D Empty Re: Konie~nasz pasja :D

Czw 06 Sie 2015, 23:50
Hucuł Perełka najlepsza ever. Nigdzie jej się nie spieszy. Co prawda charakterek nygus ma, ale przyzwyczaiłam się do ciągłego podgryzania i wyłamywania tuż przed wszystkim, nawet drągami. Folblutka Misja (stajenna piękność) też ma szczęście być moją ulubienicą. Spokojna i cierpliwa chociaż rogi pokazać umie - chociażby na ostatniej sesji zdjęciowej. Niestety bardzo do przodu, przez te stare wyścigi...

Fryz? Marzenia...
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Konie~nasz pasja :D Empty Re: Konie~nasz pasja :D

Sob 15 Kwi 2017, 15:08
Moją przygodę zaczęłam w wieku 6 lat. Przez następne 7 (nie jestem pewna) jeździłam w typowej szkółce i teraz bardzo tego żałuję.
Około rok temu odnalazłam osobę, która wskazała mi harmonijną metodę jeździectwa - Natural Horseman Ship. Polecam każdemu. Dla ciekawych - możecie pisać na PW o więcej szczegółów. Smile
Obecnie pracuję z siwą klaczą Gaja. Jest to jeden najwspanialszych koników jakie spotkałam. Cierpliwa i wyrozumiała kobyłka.
Sponsored content

Konie~nasz pasja :D Empty Re: Konie~nasz pasja :D

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach