Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Wto 28 Lip 2015, 12:38
Jestem taka mądra, że nawet nie wiem czy dobrze zakładam temat xP Polski nie zrozumiały dalej XD
W każdym razie mam DeviantArt'a i co jakiś czas dodaję tam rysunki ( mam nadzieję, że nie obrazicie się za zamieszkanie w Polsce na DA XD )
Tu jest taka przykładowa Sona z Lol'a w wersji Chibi  : http://watashicyna.deviantart.com/art/Leaguage-of-Legends-Sona-Chibi-547666814?q=gallery%3AWatashiCyna%2F50932797&qo=1
A tu z kolei jakaś wymyślona postać XD : http://watashicyna.deviantart.com/art/No-name-547472535
Tu też magiczny link z ogólnym kontem :  http://watashicyna.deviantart.com/
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Pią 31 Lip 2015, 19:18
Fajneee *^*
Szczególnie ta pierwsza :>
Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Sob 01 Sie 2015, 11:04
Ačiū <3 ^0^ ( dziękuję )
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Nie 02 Sie 2015, 22:54
Nie ma za co Razz
Na serio jesteś dobra Wink
Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Pon 03 Sie 2015, 12:22
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Pon 03 Sie 2015, 16:54
Message reputation : 0% (1 vote)
Skaruś nie spam mi, bo jak Mid stwierdziła, ja jestem od dawania banów Omg, wtf?
Dorian
Dorian
ADMIN
ADMIN
Liczba postów : 517
Nazwa w grze : Rosalie Moonnest
http://fabstable.blogspot.com/

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Wto 04 Sie 2015, 09:08
Ale nie padło "wyłącznie" więc tak tego nie odbieraj xD
Ja sem delikatna istotka - jak mam kogoś karać? Kitty

A co do tematu - Sona jest kawaii x3 Zazdroszczę tych jej włosów - ja nigdy nie umiem ich "ułożyć" podczas rysowania.
A i wiem, jak tragicznie jest wymyślić pozę i potem przenieść ją na papier ;_;
Używasz może jakiegoś modelu? Np. tego ludzika z drewna.
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Wto 04 Sie 2015, 14:31
Mid też znam ten ból :v
Ostatnio rysowałam... Mysz do Tranformice. 3 godziny zastanawiania się jak to narysować (y)

Nie odbieram, ale liczę, że masz za lekkie serce i zanim postanowisz zadziałać przymuszę dyplomatycznie do zmiany postawy kogoś xD

Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Nie 27 Wrz 2015, 18:43
Miduso nie widziałam Twojej wiadomości kiedyś tam x'D
Wiec nie, nie używam, żadnej figurki, czasem może popatrzę na jakiś zdjęcie, ale raczej z głowy Smile
~~zamulona Skarda~~
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Nie 27 Wrz 2015, 19:48
Też chcę taki talent! '-'
Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Pon 28 Wrz 2015, 15:51
Taki talent, że ślepota czy pozycje z głowy ? x'D Ja tam talentu nie mam to tylko 7 lat ciągłej nauki, w mojej klasie jest dziewczyna, która ma talent *^* Zazdroszczę jej bo nie musi sie uczyć, zawsze jej wszystko wychodzi i tak dalej :< A ja to dopiero coś tam zaczynam ;_;
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Pon 28 Wrz 2015, 16:52
Tego pierwszego nie zazdroszczę x'D
Ale do czegoś doszłaś a nie jak ja do rysowania koniełów bez anatomii x'D
Skarda
Skarda
Liczba postów : 64
Nazwa w grze : Zoey Sweetfoot

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Nie 25 Paź 2015, 20:55
A moje My little pony ? Gdzie tam anatomia ? x'D ale teraz rysuję a chociaż staram sie normalne konie ^^
Sponsored content

Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^< Empty Re: Bazgrołki Skardy za które ciocie ją kochają >^<

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach