Forum Star Stable
Witaj na forum.

Join the forum, it's quick and easy

Forum Star Stable
Witaj na forum.
Forum Star Stable
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aby gra była realistyczniejsza...

+13
Okami
KateShygarden
Spottedhorsey
SylvieApplerock
Kaji
Annn
julia_ciastko_rozowe
Alessandra
Naczelna Kapibara
Nim
Dashiaous
Vivi
Dorian
17 posters
Go down
avatar
Kaji
Liczba postów : 70
Nazwa w grze : Alexandra Dawnhaven, Majken Bluestar, Azurra Silentstar, Nora Fasthand, Anouk Nightsong

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Wto 16 Cze 2015, 20:16
Message reputation : 100% (1 vote)
no własnie... albo codzienne questy nie-wyścigi co dodawaly by xpa konikowi... Bo przecież w realu nie tylko i jazda i lonża to trening. Trzeba koniucha oduczyć bania się straszydeł, noszenia sprzętu i bycia posłusznym.
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Wto 16 Cze 2015, 20:34
Na bogato B)
avatar
Kaji
Liczba postów : 70
Nazwa w grze : Alexandra Dawnhaven, Majken Bluestar, Azurra Silentstar, Nora Fasthand, Anouk Nightsong

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sro 17 Cze 2015, 13:00
Zmienienie nieco modeli JWB, żaden z niego koń gorącokrwisty tylko klocek na cienkich nóżkach.
Da się, bo QH w grze są mniejsze i drobniejsze, a w realu tak nie zawsze jest
AQH
Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 AmericanQuarterHorse_zpsf2bf97bb

i koń gorącokrwisty

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Vittoria%20-%20dressage%20type%20mare%20%20by%20Joel%20Neel
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sro 17 Cze 2015, 15:02
No coś w tym jest...
Nowi graficy może coś szykują :>
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sob 19 Gru 2015, 18:53
Coś nieszablonowego... Co powiecie o urozmaiconej diecie konia jak w Jesiennej części Star Stable? ^^
SylvieApplerock
SylvieApplerock
Liczba postów : 2

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Pon 18 Sty 2016, 18:17
Fajnie by było, jakby się miało własny dom obok stajni.
Spottedhorsey
Spottedhorsey
Liczba postów : 4
Wiek : 25
Nazwa w grze : Nova Dragonvalley

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Pią 27 Maj 2016, 23:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Moim zdaniem fajnie wyglądałyby nauszniki na naszych koniach. Do tego więcej rodzajów przeszkód do skoków, np. te z małym basenem wodnym (nie wiem czy to ma swoją nazwę xD) albo oxer. Tak ogólnie to marzy mi się żeby dodali ujeżdżanie, na tej zasadzie co w Stajni Marzeń. I żeby można było tak trenować konia jak przy normalnych treningach.

Mój pierwszy post, wee! ^-^
KateShygarden
KateShygarden
Moderator
Moderator
Liczba postów : 93
Nazwa w grze : No cóż, Kate Shygarden
http://sso-kate.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sob 28 Maj 2016, 16:30
No, ja w szczególności marzę właśnie o ujeżdżaniu (i o pogodzie). Albo, aby mając na koniu siodło westernowe jeździło się tak jak w tych siodłach się jeździ (bo jest, różnica, czy tylko mi się tak źle wydaje?).
Okami
Okami
Moderator
Moderator
Liczba postów : 29
Wiek : 23
Nazwa w grze : Lizbeth Discohaven

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Pon 30 Maj 2016, 22:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Mogli by zmienić też to ,że tylko trawa, flaga w moor i chmury poruszają się na wietrze ale drzewa, krzewy czy nawet kwiatki to już nie. Bo czy nie wyglądałoby fajnie takie falujące pole zboża? Łał No i mogli by kończyć fabuły w miejscach gdzie je zaczęli a nie dodają nowe tereny, rozpoczynają nową historię i znów ją zostawiają bez dokańczania.
Spottedhorsey
Spottedhorsey
Liczba postów : 4
Wiek : 25
Nazwa w grze : Nova Dragonvalley

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Wto 31 Maj 2016, 17:02
Tak, pogoda, drzewa poruszające się na wietrze, chmury i dodałabym jeszcze ptaki przelatujące na niebie od czasu do czasu. Ogólnie zawsze marzyłam o pogodzie w SSO. Bo jak na cs w Firgrove jest deszcz, a w Dud śnieg to niby dlaczego nie może wszędzie zmieniać się pogoda? Ale z drugiej strony to sporo roboty, a na cotygodniową aktualizacje trzeba się wyrobić. Ale może kiedys nas zaskoczą.. Bo jestem pewna, że juz nie raz ktoś do nich pisał z tym tematem.
illi
illi
Liczba postów : 8
Nazwa w grze : Gabrielle Birchwell

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sro 29 Cze 2016, 20:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem czy było bo nie chciało mi sie czytać wszystkich postów ale fajnie byłoby gdyby "ulepszyli" konie oldenburskie, już zrobili to z anglikami, które wyglądają cudownie, więc niech zaskoczą nas tym razem z koniem oldenburskim, ponieważ chciałabym go kupić ale wygląda jak jorvik gorącokrwisty więc no xD Generalnie fajnie byłoby gdyby wszystkie konie ulepszyli, araby, andaluzy, etc.
Okami
Okami
Moderator
Moderator
Liczba postów : 29
Wiek : 23
Nazwa w grze : Lizbeth Discohaven

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Czw 30 Cze 2016, 14:37
dobry pomysł ale fryzki żeby zostawili takie jakie są, bo są śliczne Łał
KateShygarden
KateShygarden
Moderator
Moderator
Liczba postów : 93
Nazwa w grze : No cóż, Kate Shygarden
http://sso-kate.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Pią 01 Lip 2016, 17:24
No to Okami chyba się zasmucisz gdy Ci powiem, że na fb angielskojęzycznej wersji gry napisali, że szykuje się odnowienie fryzów
http://starstable-forever.blogspot.com/2016/06/konie-fryzyjskie.html
Oby nie spaprali sprawy.
Okami
Okami
Moderator
Moderator
Liczba postów : 29
Wiek : 23
Nazwa w grze : Lizbeth Discohaven

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Pią 01 Lip 2016, 19:11
no trudno, teraz pozostaje mieć nadzieję że będą jakos wyglądać Crying or Very sad
KateShygarden
KateShygarden
Moderator
Moderator
Liczba postów : 93
Nazwa w grze : No cóż, Kate Shygarden
http://sso-kate.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sob 02 Lip 2016, 11:58
Dziś na stornie SSO dało małą zajawkę. Jak dla mnie wygląda nad wyraz zgrabnie.
Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Friesian
Samantha Eveningstone
Samantha Eveningstone
Liczba postów : 60
Wiek : 23
Nazwa w grze : Samantha Eveningstone
http://sso-kate.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sob 02 Lip 2016, 15:01
Kate - ta... nie licząc tego, że mają pysk morgana, przez co w ogóle nie przypominają fryzów - to tak, są zgrabne. ;_;
Nim
Nim
Liczba postów : 1151
Nazwa w grze : Svea Almondcry

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Sob 02 Lip 2016, 21:24
Taaa, 100% fryz...
Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 A0b5c5d7000d1e3c485d5356
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Wto 18 Kwi 2017, 13:52
Aby gra była bardziej realistyczna, fajnie by było gdyby zespół SSO dodał naturalne zachowania koni, np. odmowa przed skokiem (nie zawsze - czasem) lub zabawa z innym koniem.
Szkoda, że nie wszystkie konie mają animację pasania się lub brykania. Akurat Tolt i Lewadę zrozumiem, bo są to rzeczy charakterystyczne dla określonej rasy.
Jeżeli chodzi o sprzęt, bardzo bym się ucieszyła gdyby w sklepach zawitały ochraniacze na nogi naszych wierzchowców i halterki. Słyszałam dużo skarg, na małą ilość sprzętu westernowego.
Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Zxp8tv6as56t_t
Myślę, że moje propozycje, tak jak i wasze fajnie by urozmaiciły grę. ;-)
Hassture
Hassture
Liczba postów : 4
Wiek : 21
Nazwa w grze : Vivien Ravennight

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Czw 31 Sie 2017, 18:38
Co do realistyczniejszej gry, to bardzo byłabym zadowolona, gdyby dodali mimikę postaci i poprawili trochę niektóre gesty. Myślę, że bardzo by się to przydało, szczególnie przy serialach.
CzarneGlany
CzarneGlany
Liczba postów : 67
Nazwa w grze : Klara Winterdaughter
http://starstableonline-klara.blogspot.com/

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Czw 11 Sty 2018, 19:45
Message reputation : 100% (1 vote)
W salonie urody w Mistfall NPC fryzjerki mruga oczami, mam nadzieję, że ktoś rozbuduje kiedyś mimikę naszych postaci.
Sponsored content

Aby gra była realistyczniejsza... - Page 4 Empty Re: Aby gra była realistyczniejsza...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach